Wycieczka: Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia

Wycieczka 8 dni Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia

(Troki – Wilno – Ryga – Tallin – Helsinki – Kowno)

1 dzień

Wyjazd ok. godz.22:00 z wyznaczonego miejsca

2 dzień

Przyjazd do Kowna rano, zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, wyjazd w stronę Rygi przez Górę Krzyży przez Rundale lub Jelgawę(Mitawa), przyjazd do hotelu „Do Do”, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień

Po śniadaniu wyjazd do Tallina (300 km, 5 godz. jazdy) zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem lokalnym, przyjazd do hotelu (Dzingiel) obiadokolacja, nocleg.

4 dzień

Wczesnym rankiem (śniadanie otrzymacie ze sobą suchy prowiant), przejazd do portu, rejs promem do Helsinek- zwiedzanie miasta z przewodnikiem lokalnym. Późnym wieczorem powrót promem do Tallina. Nocleg w tym samym hotelu w Tallinie.

5 dzień

Śniadanie, przejazd do Rygi, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Wyjazd do Wilna po drodze obiadokolacja, przyjazd na nocleg.

6 dzień

Śniadanie, zwiedzanie Wilna z przewodnikiem: kościół Św.Piotra i Pawła, stare miasto Ostra Brama, cerkiew Św. Ducha, brama bazyliańska, „cela Konrada”, Plac ratuszowy. Czas wolny. Dalsze zwiedzania: byłe rynki starego miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 dzień

Śniadanie dalsze zwiedzanie Wilna – cmentarz na Rossie. Wyjazd do Trok, zwiedzanie z przewodnikiem. W godz. popołudniowych powrót do kraju

8 dzień

Powrót na miejsce wyjazdu w godzinach wczesno rannych

Koszt wycieczki: 650 zł + 300 euro

Cena zawiera: zakwaterowanie, śniadania, obiadokolacje w/g programu , ubezpieczenie na czas wyjazdu, usługa przewodnika, przejazd autokarem klimatyzowanym, opłaty autostrad i parkingów.

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.