Intencje Przebieczany

Przebieczany 16.05.2024r. g. 17.00

+ Za zmarłe członkinie IV Róży Kobiet  MB Częstochowskiej z Przebieczan

+ Stanisław Szafrański – im., Beata córka, rodzice i teściowie

+ Aleksandra Pondo

+ Anna Pietrzak – od Władysławy Górka z Wieliczki

+ Krystyna Tańcula – od wnuczki Justyny z rodz.

+ Bronisława Tańcula – od pracowników straży miejskiej w Wieliczce

+ Andrzej Pietrzak – od Elżbiety Łukuś z Niedzicy

+ Mirosław Sosin – od Patrycji i Damiana Miszczyk

+ Józef Kruszyna – od rodz. Ciastoń z Łazan

+ Krzysztof Cichy – od pracowników zajazdu Słoneczko

+ Czesław Łanoszka – od siostrzeńca Marka Tańculi

+ Zbigniew Gaczoł – od kolegi Rafała Umdas z Żerosławic

+ Henryk Tańcula – od Doroty i Kazimiera Kąckich z Niewiarowa

+ Mateusz Łanoszka – od Wioletty i Sylwi

+ Józef Wójcik – od Teresy i Krzysztofa Dziurdzia

+ Józef Krzywda – od sąsiada Tomka Sit z rodz.

+ Franciszek Fliśnik – od sąsiadów Kępów

+ Helena Bułat – od Ireny i Bolesława Wyrodek z rodz.

+ Zdzisław Łanoszka – od Marii i Zdzisława Kudas

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01.04.2024

8.15 + Jan Kostecki

CZWARTEK 04.04.2024

17.00 ++ Antoni Wyrodek, Wanda ż. w 4 r. śm.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 07.04.2024

8.15 * dziękczynno-błagalna w 14 r. śl. Joanny i Marka o zdrowie i błog. Boże dla nich i ich dzieci / ODPUST

CZWARTEK 11.04.2024

17.00 ++ Ryszard Paździerkiewicz (im), Dorota ż.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14.04.2024

8.15 + Jerzy Kasprzyk w 8 r. śm.

CZWARTEK 18.04.2024

17.00 ZBIOROWA

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21.04.2024

8.15 + Jan Dubiel w 3 r. śm.

CZWARTEK 25.04.2024

17.00 + Janina Jończyk

V NIEDZIELA WIELKANOCNA 28.04.2024

8.15 + Tadeusz Kurzawa w 9 r. śm.

CZWARTEK 02.05.2024

17.00 ++ Józef Fliśnik, Anna ż.

PIĄTEK 03.05.2024 UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.15 ++ Zofia Kasina, Stanisław m., Maria i Władysław rodzice

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA 05.05.2024

8.15 ++ Anna i Jan Juszczyk, Adam s.

CZWARTEK 09.05.2024

17.00 + Władysław Chorobik w 7 r. śm.

VII NIEDZIELA WIELKANOCNA 12.05.2024 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

8.15 + Franciszek Fliśnik w 1 r. śm.

CZWARTEK 16.05.2024

17.00 ZBIOROWA

NIEDZIELA 19.05.2024 UROCZYSTOŚĆ ZESŁĄNIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.15 ++ Małgorzata Badura, Barbara s., Tadeusz o.

CZWARTEK 23.05.2024

17.00 + Stanisław Tańcula, Zofia ż.

NIEDZIELA 26.05.2024 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8.15 ++ Zofia Brożek, Franciszek m., Józef s.

CZWARTEK 30.05.2024 UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWII CHRYSTUSA

8.00 ++ Zofia Kasina w 6 r. śm, Stanisław m. i ich rodzice

9 NIEDZIELA ZWYKŁA 02.06.2024

8.15 ++ Władysław Wojciechowski, rodzice i rodzeństwo

CZWARTEK 06.06.2024

17.00 + Bronisława Tańcula od Reni z rodz.

10 NIEDZIELA ZWYKŁA 09.06.2024

8.15 ++ Tadeusz Radwanek, Barbara i Małgorzata cc.

CZWARTEK 13.06.2024

17.00 + Kazimierz Borzęcki w 30 r. śm.

11 NIEDZIELA ZWYKŁA 16.06.2024

8.15 ++ Jan Limanowski, Maria ż., Jan Kasina, Jadwiga ż., Katarzyna Juszczyk

CZWARTEK 20.06.2024

17.00 ZBIOROWA

12 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2024

8.15 ++ Jan Terczyński, Jan z. (im)

CZWARTEK 27.06.2024

17.00 + Paweł Umiński z okazji Dnia Ojca

13 NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024

8.15 ++ Władysław Kasina, Maria ż., Zofia c., Stanisław z.