Ostatkowe spotkanie na Wesoło o poważnych sprawach – spotkanie dla małżeństw

Zapraszamy na pierwsze spotkanie dla małżeństw: „Na Wesoło o poważnych sprawach”. Spotkania te zrodziły się z potrzeby pomocy budowania oraz rozwijania dobrych relacji w małżeństwach i rodzinach. Na spotkania zaproszeni są wszyscy, także osoby pozostające w związkach niesakramentalnych.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 22.02.2020 w dużej sali remizy OSP Biskupice o godz. 17.00

Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka Gungora, życie wielu małżeństw na całym świecie zmieniło się nie do poznania. Mark, twórca popularnego seminarium Przez śmiech do lepszego małżeństwa (Laugh Your Way to a Better Marriage@) przedstawia podstawy dynamiki relacji damsko-męskich, ukazując z niezwykłą jasnością przyczyny najczęstszych problemów i proponując praktyczne sposoby ich rozwiązania.

Przez śmiech do lepszego małżeństwa nie jest jednak typowym seminarium dla małżeństw. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie wam powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne. To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.

Niniejsza konferencja będzie oparta na profesjonalnym zapisie weekendowego seminarium prowadzonego przez Marka Gungora. Dzięki nim przekonacie się osobiście, jak w praktyczny i humorystyczny sposób można mówić o życiu, miłości i małżeństwie. W naszym cyklu spotkań poruszymy 3 tematy:

  • Opowieść o dwóch mózgach — będziecie konać ze śmiechu, słuchając, jak Mark wyjaśnia „prawa fizyki relacyjnej” — czyli to, co różni mężczyzn i kobiety, i z czego to wynika.
  • Klucz do niesamowitego seksu — to sesja „dla dorosłych”, na którą czekaliście całe życie! Mark przedstawia pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego, przekraczającego wszelkie pojęcie współżycia seksualnego… nie przegapcie tego!
  • Jak razem żyć i się nie pozabijać — dzięki tej sesji odkryjecie w swoim małżeństwie moc przebaczenia… albo, jak nazywa to Mark: wyzerowania.

Oglądając to seminarium, będziecie doskonale się bawić, wiele się nauczycie i dowiecie jak wprowadzić konkretne, pozytywne zmiany w waszych małżeństwach. Obejrzyj więc program Przez śmiech do lepszego małżeństwa z kimś, kogo kochasz, z osobą, na której zależy ci najbardziej!