Pielgrzymka Medjugorie 22-29.07.2020

1 dzień

Wyjazd z wyznaczonego miejsca ok. 14:00. Trasa przez Słowację, Węgry (przejazd przez centrum, wjazd na Górę Gelerta: „Budapeszt nocą”) i dalej do Chorwacji.

2 dzień

Przyjazd do Omišu. Rejs łodziami Cetynią w kaniony górskie. Czas wolny, przejazd do Vepric Msza św. w Grocie. W godzinach popołudniowych przejazd do Medjugorie, zakwaterowanie, obiadokolacja.

3 dzień

Śniadanie przejazd do Gradača. Rejs statkiem na wyspę Hvar do Sučuraju, Msza św. w kościele św. Jerzego, zwiedzanie, plażowanie i kąpiel. W drodze powrotnej Fish Picnic na statku. Powrót do Medjugorie na nocleg, obiadokolacja.

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most i Stare Miasto. Przejazd nad Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Medjugorie na nocleg, obiadokolacja.

5 dzień

Śniadanie. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Przejazd na plażę. Powrót do Medjugorie na nocleg, obiadokolacja.

6 dzień

Śniadanie. Wejście na Górę Objawień. Czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie. Obiadokolacja w Medjugorie, nocleg.

7 dzień

Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Splitu. Zwiedzanie Pałacu Dioklecjana. Rejs statkiem do Trogiru. Zwiedzanie Starego Miasta. Plażowanie, kąpiel. Zakupy. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

8 dzień

Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13:00

Codziennie możliwość uczestnictwa w programach wieczornych w Medjugorie w kościele św. Jakuba

Koszt: 600zł + 250 euro

Cena zawiera: zakwaterowanie, ubezpieczenie NNW i KL na czas wyjazdu, przejazd autokarem klimatyzowanym, śniadania, obiadokolacje, pilot na całej trasie, przewodnicy miejscy, opłaty autostrad i parkingów.

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.

Uwaga: W koszt wycieczki nie są wliczone: rejs łodziami Cetynią 5 € od osoby i wstęp na basen 5 €