Ministranci i Lektorzy

OGŁOSZENIA

  1. W sobotę wybieramy się na kulig do Nowego Targu/Waksmunda. Kulig rozpocznie się o 10.30 saniami 4-osobowymi i potrawa ok. 3 godzin (jazda i ognisko). Wyjazd o 8.00 od remizy OSP w Biskupicach. Zbiórka o 7.45! O 8 wyjeżdżamy.
  2. Proszę o dobry i rozsądny strój na kulig. Niby temperatury wskazują na 0 stopni ale proszę o ciepłe ubranie na „cebulkę”
  3. Proszę o zabranie sobie jedzenia – Parafia zapewnia kiełbasę na ognisko. Jednak żeby od 8 do 17 nie zgłodnieć potrzeba mieć coś do zjedzenia i picia – najlepiej herbatę w termosie. Po drodze nie będzie „McDonald”.
  4. Każdy uczestnik musi mieć podpisaną zgodę dostępną tutaj:  zgoda na kulig.
  5. Proszę przed podróżą zażyć leki gdyby ktoś chorował na chorobę lokomocyjną, oraz zaopatrzyć się w woreczki.
  6. W autobusie jak już mi to zaznaczono obowiązuje zakaz jedzenia i picia.
  7. Koszt wyjazdu to 20 zł zbierane w autobusie.
  8. Wszelkie pytania proszę kierować do ks. Mateusza
  9. Obowiązkowo proszę mieć maseczki/kominy/przyłbice.