Ministranci i Lektorzy

Plan kolędy:

SOBOTA – 07.01.2023
Ks. Mateusz 9.00 SZCZYGŁÓW – od Państwa Wąsików – 1.      Krzysztof Pajdak

2.      Igor Kasprzyk

Ks. Jarosław 9.00 TRĄBKI – Podryje od Państwa Magnowskich 1.      Mikołaj Urban

2.      Marcin Książek

Ks. Proboszcz 9.00 TRĄBKI – od „Wietroka”, od p. Świeży wzdłuż drogi Gdowskiej do Remizy – prawa strona (bez „Nowego Osiedla”) 1.      Nikodem Prusak

2.      Skoczylas Jakub

PONIEDZIAŁEK – 09.01.2023
Ks. Mateusz 14.00 TRĄBKI – Podryje – dokończenie 1.       Wojtek Tracz

2.       Kacper Gaś

Ks. Jarosław 9.00 TRĄBKI – od Państwa Kot 1.      Lidwin Dawid

2.      Bodura Emil

Ks. Proboszcz 14.00 „Pacówki” – Nowe Osiedle od p. Bolesława Domonia 1.       Szydłak Piotr

2.       Job Ignacy

Ks. Piotr 9.00 BISKUPICE – od państwa Zając + Bukowiec 1.      Marek Grabka

2.      Skoczylas Jakub

WTOREK – 10.01.2023
Ks. Mateusz 9.00 PRZEBIECZANY – Zagaje, Obrytka cz. II – od Markut 1.      Gaś Kacper

2.      Lisowski Mateusz

Ks. Jarosław 14.00 TRĄBKI – od Pani Wojciechowskiej 1.      Urban Mateusz

2.      Urban Mikołaj

ŚRODA – 11.01.2023
Ks. Piotr 14.00 PRZEBIECZANY – „Gdowska” i domy na Zagaju 1.      Kamil Kudas

2.      Urbacz Mateusz

Ks. Mateusz 12.00 BISKUPICE – od kościoła do Państwa Kurowskich 1.      Michał Walczak

2.      Sitko Aleksander

Ks. Proboszcz 14.00 TRĄBKI – Tarnówka – od pana Adama Waśniowskiego 1.      Książek Marcin

2.      Job Ignacy

CZWARTEK – 12.01.2023
Ks. Mateusz 14.00 BISKUPICE – Rymarówka od strony Kościoła od p. Dzióbek 1.      Jarotek Jakub

2.      Lidwin Jakub

Ks. Jarosław 14.00 PRZEBIECZANY – Zabiele od Państwa Kurowskich 1.      Tomasz Jarotek

2.      Aleksander Sitko

Ks. Proboszcz 9.00 TOMASZKOWICE – ul. Długa, Dworska, Wspólna, Słoneczna (część)  od państwa Zadak 1.      Kamiński Szymon

2.      Nikodem Prusak

PIĄTEK – 13.01.2023
Ks. Mateusz 14.00 Biskupice – Rymarówka od sklepu Żabki poniżej drogi Gdowskiej w stronę Przebieczan od p. Domoń 1.      Jakub Ochoński

2.      Jakub Lidwin

Ks. Jarosław 14.00 PRZEBIECZANY – przy E4 od Państwa Rybotyckich 1.      Kamiński Szymon

2.      Jakub Skoczylas

SOBOTA – 14.01.2023
Ks. Mateusz 9.00 DARCZYCE – od Państwa Salów, strona prawa do Delikatesów 1.      Zapiór Rafał

2.      Dusiewicz Artur

Ks. Jarosław 9.00 PRZEBIECZANY – od P. Ligęzów (Stary Gościniec) str. prawa do „Korala” nast. od P. Kurzydymów do P. Grabowskich 1.      Walczak Michał

2.      Urbacz Mateusz

Ks. Proboszcz 9.00 DARCZYCE – od państwa Wilk 1.      Książek Marcin

2.      Urban Mateusz

PONIEDZIAŁEK – 16.01.2023
Ks. Mateusz 14.00 PRZEBIECZANY – Zapanki – od Pani Tańcula 1.      Jakub Lidwin

2.      Dawid Lidwin

Ks. Piotr 14.00 TOMASZKOWICE – od Państwa Leśniak 1.      Szymon Kamiński

2.      Igor Kasprzyk

Ks. Jarosław 9.00 TOMASZKOWICE – od Chorągwicy 1.      Jarotek Jakub

2.      Nikodem Prusak

Ks. Proboszcz 14.00 TOMASZKOWICE – od Dworu droga Słoneczna część górna 1.      Urbacz Mateusz

2.      Gaś Kacper

WTOREK – 17.01.2023
Ks. Jarosław 14.00 BISKUPICE – Słomiana od Pani Grochot 1.      Tracz Wojtek

2.      Igor Kasprzyk

ŚRODA – 18.01.2023
Ks. Piotr 14.00 BISKUPICE – „Pacówki” od przychodni – bez „nowego osiedla” 1.      Piotr Szydłak

2.      Walczak Michał

Ks. Proboszcz 14.00 BISKUPICE – od „Pastwisk” 1.      Szafrański Jakub

2.      Lisowski Mateusz

Ks. Mateusz 14.00 DARCZYCE – naprzeciw kaplicy 1.      Książek Marcin

2.      Urban Mikołaj

CZWARTEK – 19.01.2023
Ks. Jarosław 14.00 BISKUPICE – Zabiele – od Pani Wójcik 1.      Sitko Aleksander

2.      Dusiewicz Artur

Ks. Proboszcz 14.00 BISKUPICE – „Pacówki” od państwa Ochońskich 1.      Leon Stanak

2.      Grabka Marek   

PIĄTEK – 20.01.2023
Ks. Jarosław   14.00 Biskupice Od granicy Szczygłowa – Wielkie Łąki 1.      Tracz Wojciech

2.      Lidwin Dawid

SOBOTA – 21.01.2023
Ks. Mateusz 9.00 TOMASZKOWICE – od Sułkowa – od Pani Kazimiery Konopka 1.      Walczak Michał

2.      Sitko Aleksander

Ks. Proboszcz 9.00 PRZEBIECZANY – od państwa Waśniowskich 1.      Kudas Kamil

2.      Jan Wieczerzak

SOBOTA – 28.01.2023
Ks. Mateusz 9.00 PRZEBIECZANY – Zagaje, Obrytka, Łysa Góra cz. I 1.      Szydłak Piotr

2.      Tracz Wojciech

Ks. Proboszcz 9.00 PRZEBIECZANY – „Wielopole” 1.      Tomasz Jarotek

2.      Rafał Zapiór