Ministranci i Lektorzy

OGŁOSZENIA

1. Zapraszam wszystkich ministrantów i lektorów codziennie na RÓŻANIEC o godz. 17.30 w kościele w Biskupicach, w kaplicach po Mszach św. obecność odnotowujemy na osobnych listach (w kościele)
  2. 17 października zapraszam wszystkich ministrantów na wyjazd na Śnieżnicę. Proszę aby do niedzieli zgłosić osobiście do mnie (ks. Mateusz) chęć wyjazdu. Wycieczka jest FREE!!!
  3. W zakrystii znajdują się sutanki dla tych którzy jeszcze nie dostali lub mają za małe.
  4. 12 października  – PONIEDZIAŁEK o 18.00 w kościele w Biskupicach ks. bp. Jan Zając udzieli bierzmowania młodzieży w naszej Parafii. Spotkanie przez (wraz z próbą asysty) w sobotę po Mszy wieczornej ok. 18.45. Obecność dla wszystkich obowiązkowa.
  5. PROSZĘ O REGULARNE SŁUŻENIE.