Schola dziecięca

Scholka Parafii Biskupice składa z dzieci w różnym wieku, od przedszkolaków po uczniów Szkoły Podstawowej. Spotkania scholii odbywają się w soboty od 10.00 do 11.30 w salce Domu Parafialnego. Spotkanie składa się z dwóch części. Pierwszą z nich poświęcamy na śpiew i naukę nowych pieśni, natomiast druga część jest przeznaczona na wspólną zabawę, podczas której uczestnicy scholi mają okazję się zintegrować i poznać lepiej siebie nawzajem. Co drugą niedzielę schola śpiewa na Mszy Świętej o godzinie 11.00.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać lub grają na jakimś instrumencie do włączenia się w naszą scholę. Gwarantujemy rozwijanie talentów muzycznych oraz dobrą, wspólną zabawę w miłej atmosferze!

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/parafiabiskupice/public_html/parafiabiskupice.pl/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275