16 Niedziela zwykła, 21. 07. 2024r.

1. Rozpoczynamy dziś XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich uczestnikach ruchu i podróżujących w tym szczególnym czasie wakacji. Poświęcenie pojazdów w kościele i kaplicach odbędzie się w przyszłą niedziele po Mszach św. Ofiara składana przy tej okazji jest przeznaczona na pomoc polskim misjonarzom którą dysponuje fundacja MIVA POLSKA.
  2. Zapraszamy na nieszpory o g. 17.40.
  3. Przypominamy że przed wieczorną Mszą św. od 17.00 od środy do niedzieli Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi św.
  4. Kalendarz liturgiczny tego tygodnia:
  • Poniedziałek – święto św. Marii Magdaleny;
  • Wtorek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy;
  • Środa – wsp. św. Kingi;
  • Czwartek – święto św. Jakuba, apostoła, oraz wspomnienie św. Krzysztofa;
  • Piątek – wsp. św. Joachima i Anny rodziców NMP;
  1. Parafia w Gdowie zaprasza do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Górę w dniach od 5 do 11 sierpnia. Zapisy do końca lipca w kancelarii PARAFIALNEJ W Gdowie w godzinach urzędowania oraz od 1 do 4 sierpnia od 19.00 do 20.30.
  2. Zachęcamy do uczestnictwa w „Radosnych Wtorkach’. Zapisy w zakrystii i kancelarii.
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby kościoła. Za tydzień składka inwestycyjna..
  4. Zachęcamy do czytania gazet katolickich, które są pod chórem i w kaplicach.