Ogłoszenia – 6 niedziela wielkanocna – 09.05.2021r.

1. Zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwach majowych w kościele o godz. 17.40 oraz w kaplicach o 17.30. Przypominamy że w naszym kościele codziennie od 17 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu. W czasie trwania adoracji kapłan pełni dyżur w konfesjonale, zachęcamy do regularnego korzystania z sakramentu pokuty.
  2. Od jutra do środy przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące tzw. „dni krzyżowe”. W poniedziałek, wtorek i środę o 6.30 procesja a następnie Msza św. Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w tej modlitwie szczególnie rolników, dzięki którym korzystamy z owoców ich ciężkiej pracy.
  3. W piątek – święto św. Macieja apostoła.
  4. We wtorek o g. 18.30 próba dzieci do I komunii z klas III z Przebieczan.
  5. W czwartek drugi miesiąca; kolejne spotkanie w ramach roku św. Józefa dla mężczyzn „Patrsi Cordie”, rozpoczęcie Mszą św. o g. 19.30 – spotkanie prowadzi o. Łukasz Buksa.
  6. W zakrystii są do odbiory karty zgłoszeń na wakacyjny wyjazd młodzieży do Chłapowa. Osoby zgłoszone na wyjazd prosimy wypełnione kary wraz z zaliczką 300 zł. składać w kancelarii parafialnej do końca maja. Wyjazd może być sfinansowany w ramach bonu turystycznego. Szczegółowe informacje będą podane na spotkaniu w czerwcu.
  7. Serdeczne Bóg zapłać Róży Męskiej z Trąbek za dar serca – ofiarę na powstający nowy ołtarz i ambonę do naszej świątyni.
  8. W sobotę rozpoczynają się kolejne dwudniowe katechezy przedmałżeńskie w domu parafialnym.
  9. Prasa katolicka do nabycia w kościele i w kaplicach.
  10. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy sił i zdrowia.

Do wieczności Bóg wezwał : + Władysławę Fortunę. Dobry Jezu a nasz Panie…