OGŁOSZENIA –  5 Niedziela Zwykła – 05.02.2023

1. Dziś I niedziela miesiąca – na zakończenie Mszy św. wspólna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Dziś także rozpoczynamy po Mszy św. o g. 14.00 nabożeństwo 40 godzinne. Porządek jest następujący: …………………..  jest także  w gablocie i  na stronie parafii, Zachęcamy do modlitwy całymi rodzinami w tym czasie.
  2. W piątek o g. 8.30 wyjazd dzieci na Śnieżnicę na gry i zabawy i ognisko. Powrót ok. 16. 30. W sobotę o g. 8.00 wyjeżdżamy na kolejną pielgrzymkę dziękczynną za dar 800-lecia parafii do Wadowic i Kalwarii.
  3. Chorych których nie odwiedziliśmy wczoraj w ramach pierwszej soboty odwiedzimy jutro tj. poniedziałek od 9.30. Przepraszamy za zaistniałą nagła sytuację.
  4. Kalendarz liturgiczny :
  • Poniedziałek – wsp. św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy
  • Piątek – wsp. św. Scholastyki
  • Sobota – wsp. Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego.
  1. Gazety katolickie w miejscu wyznaczonym – prosimy o zaglądnięcie do tego kącika z prasą.
  2. Spotkania dla bierzmowanych odbędą się po feriach. Bardzo dziękujemy 9 osobowej grupie kandydatów do bierzmowania oraz jednej mamie za pomoc w uporządkowaniu i złożeniu dekoracji świątecznej.
  3. W miniona niedzielę na remont ołtarza zebraliśmy 12 217 zł. Serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać też za ofiary rodzinom z: Trąbek 100 euro, Przebieczan: 200zł, 400zł, 700zl, Biskupic 200zl, Tomaszkowic 200zł.

Wszystkim nam niech w tym czasie bóg błogosławi i strzeże – dobrej niedzieli.