Czcigodny Księże Proboszczu.

Dzień imienin, to jedna z niewielu okazji, by wyrazić wdzięczność za trud posługi kapłańskiej w naszej parafii. Zapewniając Cię o tej wdzięczności, pragniemy złożyć życzenia prawdziwej, apostolskiej odwagi, pokornej zgody na Boże plany. Życzymy aby dobry Bóg obdarzył cię obfitością swoich łask, dobrym zdrowiem, radością i umiejętnością przezwyciężania kłopotów dnia codziennego. Niech wraz z mocą przemiany chleba i wina, daje Ci moc przemiany ludzkich serc. Życzymy wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń, oraz tego, by Twoje szlachetne powołanie, przyniosło ci zadowolenie i satysfakcję
z wyboru tak trudnej i odpowiedzialnej drogi.

Niech Jezus Chrystus obdarza cię wszelkimi łaskami, daje siły w prowadzeniu parafii i głoszeniu Słowa Bożego, a Matka Najświętsza niech ma Cię zawsze w swojej opiece.

                                                    Współbracia w kapłaństwie i oddani parafianie