Wyjazd do Włoch dla młodzieży

WŁOCHY 29.07-07.08.2022r.

Padwa – Rimini – Groty Frasassi – Park rozrywnki Gardaland

Dzień 1. Wyjazd z Biskupic o godz. 18.00 – podróż nocna
Dzień 2. W godzinach porannych przyjazd do Padwy – miasta uniwersyteckiego, gdzie studiował Kopernik i Kochanowski, związanego z życiem i działalnością św. Antoniego, zwiedzanie m. in. Bazyliki sw. Antoniego z grobem i relikwiami świętego, spacer po historycznym centrum. Następnie przejazd do Rimini, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 3. Po śniadaniu czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4. Po śniadaniu przejazd do Grot Frasassi, zwiedzanie malowniczych jaskiń, wyróżniających się niepowtarzalną i przepiękną rzeźbą skał, znajdujących się w wąwozie Frasassi. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
Dzień 5. Po śniadaniu czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 6. Po śniadaniu wycieczka do San Marino, uważanego za najstarszą republikę świata, malowniczo położonego na wzniesieniu, gdzie zachowały się średniowieczne domy, place i fortyfikacje. Spacer po krętych, urokliwych uliczkach na starówce, skąd rozpościera się wspaniały widok na wieże obronne, zbudowane na szczycie góry Titano. Powrót do hotelu, czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 7. Po śniadaniu czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 8. Po śniadaniu zwiedzanie historycznego centrum Rimini – most Tyberiusza, Łuk Augusta, ruiny amfiteatru sięgające czasów rzymskich, dwa główne place miasta ze statuą Papieża Pawła V, Zamek Sigismondo z XV w., Kościół Tiempio Malatestiano uznawany za arcydzieło włoskiego renesansu. Powrót do hotelu, czas wolny na kąpiel w morzu i plażowanie. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień 9. Po śniadaniu przejazd do Parku rozrywki Gardaland w okolicach Werony – pobyt na terenie parku. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski przejazd przez Włochy, Austrię (nocny przejazd).
Dzień 10. Dalsza podróż przez Austrię, Słowację, Polskę do kraju w godzinach południowych.

CENA: 2200zł. + 80euro

 

800-lecie Parafii św. Marcina w Biskupicach

Holler Box