Wakacyjny wyjazd dla młodzieży – zmiana planów

Ze względów na zbyt małą grupę chętnych na wyjazd do Włoch a przez to wyższe koszty wyjazdu, zapraszamy na spotkanie dotychczas zapisanych aby zaproponować wyjazd tańszy do Chorwacji i Bośni w terminie 25.07 do 2.08. Krótkie spotkanie jutro tj. poniedziałek o 19.00 w sali domu parafialnego. Plan wyjazdu na stronie internetowej parafii.

Chorwacja – Bośnia 2022
25.07-02.08.2022r.

1 Dzień

Wyjazd godz.16.00. Przejazd przez Słowację,Węgry do Chorwacji.

2 Dzień

Przyjazd do Omisu, 3-godzinne plażowanie. Przejazd do Medzugorje na nocleg, zakwaterowanie, kolacja.

3 Dzień

Śniadanie, przejazd do Mostaru, zwiedzanie miasta z przewodnikiem, most Turecki. Powrót do ośrodka wypoczynkowego, obiad, kolacja, nocleg.

4 Dzień
Śniadanie. Całodniowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym – rozgrywki sportowe. Obiad, kolacja, nocleg.

5 Dzień

Śniadanie, spacer po Medjugorie, zwiedzanie z przewodnikiem: Bazylika św. Jakuba, figura Chrystusa Zmartwychwstałego, wejście na Górę Objawień.  Powrót do ośrodka wypoczynkowego, obiad, kolacja, nocleg.

6 Dzień
Śniadanie. Całodniowy pobyt w ośrodku wypoczynkowym – rozgrywki sportowe. Obiad, kolacja, nocleg.

7 Dzień

Śniadanie, przejazd nad wodospady Kravica – spacer. Powrót do ośrodka wypoczynkowego, obiad, kolacja,  nocleg.

8 Dzień
Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka wypoczynkowego, spacer po Medzugorje. Wyjazd w drogę powrotną do Kraju.

9 Dzień

Przyjazd do kraju w godz. południowych ok.13:00

Koszt wycieczki dla grupy : 800zł+ 300euro

Cena zawiera:

przejazd  autokarem  klimatyzowanym , opłaty autostrad  i  parkingów,  ubezpieczenie KL i NNW na  czas  wyjazdu, śniadania, obiady, kolacje, przewodnicy miejscy, 6 noclegów w ośrodku sportowym z basenami, boiskiem i siłownią

WYMAGANY: Ważny paszport lub  dowód osobisty oraz ważny certyfikat COVID-19 lub negatywny test COVID-19