Spotkanie młodych Lednica2000 – zaproszenie

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu na spotkanie młodych Lednica2000.

Z wielką radością zapraszamy wszystkich w pierwszą sobotę czerwca – 4 czerwca 2022 r. na Pola Lednickie na XXVI Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 pod hasłem: NA KRAŃCE ŚWIATA. Poprowadzi nas charyzmatyczny duszpasterz – dominikanin o. Tomasz Nowak.Tradycyjnie spotkamy się w miejscu chrztu Polski, by razem modlić się, śpiewać i tańczyć na chwałę Bożą, prosić o pokój na Ukrainie i całym świecie, a na zakończenie wspólnie wybrać Chrystusa, przechodząc przez Bramę-Rybę. Niech zielone Pola Lednickie znowu zapełnią się młodzieżą, która tu właśnie od lat odkrywa wiarę na nowo.

Z radością i nadzieją czekamy na każdą i każdego z Was.
Stowarzyszenie LEDNICA 2000 im. Ojca Jana W. Góry OP

Serdecznie zapraszamy na wyjazd na spotkanie młodych wraz z calym dekanatem. Zapisy odbywaja sie do 29 maja. Wyjazd 3 czerwca (piątek) w godzinach poznowieczornych a powrót 5 czerwca (niedziela) w godzinach porannych. Koszt 150zł

Serdecznie zapraszamy.