Wczasy na Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie

Propozycja wczasów w Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie

28.06-05.07.2024

Dzień 1
Wyjazd z wyznaczonego miejsca ok. godziny 17:00. Trasa przez Słowację, Węgry  do Chorwacji.

Dzień 2
Przyjazd do Makarskiej. Czas wolny, plażowanie i kąpiel. W godzinach popołudniowych przejazd do Vionicy, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Mostaru, stolicy Hercegowiny. Zwiedzanie: XVI-wieczny kamienny Stary Most  i Stare Miasto. Przejazd na Kravicę, zwiedzanie wodospadu, plażowanie i kąpiel. Powrót do Vionicy, Obiadokolacja.

Dzień 4
Śniadanie przejazd do Gradača. Rejs statkiem na Półwysep Peljasac, plażowanie i kąpiel. Rejs oraz Fish Piknik na statku (ryba grillowana,surówka,chleb,sok, wino,rakija) i  powrót do Gradaca. Powrót do Vionicy – obiadokolacja.

Dzień 5
Śniadanie. Dojazd do Dubrownika, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem. Plażowanie i kąpiel plaża Wieliki Żal.  Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

Dzień 6
Śniadanie. Przejazd do Medjugorie, wejście na Górę Objawień,( msza św. w j. polskim o 11:00), czas wolny na zakup pamiątek. Dla chętnych plażowanie i kąpiel na basenie (dodatkowo płatne). Powrót do Vionicy. Obiadokolacja.

Dzień 7
Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd do Zadaru. Zwiedzanie: fragmenty Rzymskiego Forum, katedra Sw. Anastazije, rynek, mury i brama miasta. Plażowanie i kąpiel na plaży Kolovare. Zakupy. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

Dzień 8
Powrót do miejsca zamieszkania w godzinach południowych ok. 13:00

Koszt  wycieczki  850 zł + 320 euro

Cena zawiera: Zakwaterowanie w pensjonacie z basenem,  ubezpieczenie NNW i KL na  czas  wyjazdu, przejazd  autokarem  klimatyzowanym, śniadania, obiadokolacje, pilot na całej trasie, przewodnicy miejscy, opłaty autostrad  i  parkingów, bilety wstępów.

WYMAGANY: Ważny paszport lub dowód osobisty.