Spowiedź wielkopostna w naszej Parafii

Ze względu na stan epidemii w naszej Ojczyźnie, spowiedź parafialna będzie miała następujący charakter:

Wielki Poniedziałek w kaplicach w Przebieczanach, Trąbkach i Zabłociu – od 10.00 do 12.00. Prosimy aby w kaplicy przebywała tylko jedna osoba która się spowiada. Pozostałe osoby mogą czekać przed kaplicą (najlepiej w samochodach) zachowując odpowiednie przepisy.

– Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę – w kościele w Biskupicach przed Mszą poranną i w trakcie, oraz od 17.00 do 19.00. Prosimy aby zachować przepisy obowiązujące w czasie epidemii. Osoby spowiadające się w kościele prosimy aby w czasie spowiedzi siedzieć. Wszystkie konfesjonały jak i cały kościół są dezynfekowane.

Wielki Czwartek, Piątek i Sobota – w czasie trwania adoracja Najświętszego Sakramentu w Ciemnicy (do 21)  i Grobie Pański (cała noc z piątku na sobotę i sobota).

Istnieje możliwość spowiedzi indywidualnej poza godzinami wyznaczonymi oraz poza miejscami (np. „spacer miłosierdzia) po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie – 572803102, lub mailem – parafiamarcina.biskupice@gmail.com

Mając na uwadze stan w jakim znalazł się cały świat w tym nasza Ojczyzna i Parafia zachęcamy do skorzystania z sakramentu Pojednania. Niech to będzie czas głębokiej refleksji i rachunku sumienia każdego z nas, wierząc iż ten trudny czas w jakim jesteśmy przyniesie mimo wszystko błogosławione owoce nawrócenia i pokoju w naszych sercach. Jednocześnie wiedząc że możemy w tym czasie borykać się  z wieloma problemami kapłani w naszej Parafii służą pomocą w sprawach duchowych niezależnie od spowiedzi.

Przy spowiedzi i rozmowie zachowane zostają wszystkie środki ostrożności zalecane przez Państwo Polskie.