Pielgrzymka na Maltę – 29.04-05.05.2024

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją pielgrzymki na Maltę.

Pielgrzymka

Malta – wyspa św. Pawła

1 dzień – spotkanie z pilotem na lotnisku w Krakowie/Balicach o godz. 11:30, odprawa bagażowa, wylot o godz. 14:05 (lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich). Przylot na Maltę na godz. 22:55. Następnie przejazd  do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 dzień –  Śniadanie. Przejazd do Rabat: kościół św. Pawła, Grota św. Pawła, kaplica św. Publiusza, Katakumby św. Pawła, kościół oo. Franciszkanów. Przejście do Mdiny: katedra, muzeum, spacer uliczkami miasta. Przejazd do Mosty: kościół Wniebowzięcia NMP. Wyjazd na najwyższy punkt na Malcie, gdzie znajdują się klify. Hagar Qim – pozostałości megalitycznych świątyń. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

3 dzień – po śniadaniu czas wolny na relaks. Obiadokolacja. Nocleg

4 dzień – Śniadanie. Wyjazd do Valletty: Katedra św. Jana, Ogrody Barracca, Pałac Wielkiego Mistrza
(z zewnątrz), kościół św. Pawła Rozbitka z relikwiami Świętego. Trzy miasta: Senglea, Cospicua i Vittoriosa. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

5 dzień – Śniadanie. Przejazd do Sanktuarium Matki Bożej z Melieha. Następnie przeprawa promowa na wyspę Gozo: kościół Ta Pinu, Dwejra, Victoria, konwent Augustianów. Powrót promem na Maltę. Obiadokolacja. Nocleg

6 dzień – po śniadaniu czas wolny na relaks. Fakultatywnie wyjazd na wyspę św. Pawła i  Comino
(uzależniony od pogody i ilości osób). Obiadokolacja. Nocleg.

7 dzień – Śniadanie. Przejazd do wioski rybackiej Marsaxlokk.  Następnie transfer na lotnisko, odprawa, wylot do Krakowa o godz. 12:30. (lot z przesiadką przez jeden z portów europejskich). Przylot do Krakowa na godz. 18:30. Zakończenie pielgrzymki.

Termin: 29.04 – 05.05.2024

Cena: 2 200 zł + 480 Euro

Cena zawiera:

* przelot samolotem na trasie Kraków – Malta – Kraków (lot z przesiadką)
* bagaż podręczny 8 kg i bagaż rejestrowany 23 kg.

* transfery autokarem  podczas zwiedzania

* 6 noclegów w hotelu pokoje 2,3 osobowe z łazienkami

* 6 śniadań i 5 obiadokolacji,

* opiekę pilota

* opiekę duszpasterza
* ubezpieczenie KL, NNW i bagaż
* składkę do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego
* składkę do Turystycznego Funduszu Pomocowego

Cena nie zawiera:

* obowiązkowego kosztu związanego z realizacją programu: biletów wstępu, lokalnych

przewodników, taksy klimatycznej, rejsów statkami, zwyczajowych napiwków, systemu tour

guide, biletów komunikacji miejskiej – ok. 120 €

* dopłaty do pokoju jednoosobowego – 250 euro

* napojów do posiłków

* dodatkowego ubezpieczenia od następstw chorób przewlekłych

* dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji

Uwaga:
* program pielgrzymki jest ramowy

* Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany dokonane przez linie lotnicze.

W przypadku zmiany godzin przelotów Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w programie.
* pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów
* prosimy o zabranie ważnego dokumentu tożsamości
* koszt pielgrzymki może ulec małej korekcie ze względu na niestabilny rynek paliw oraz niestabilną sytuację polityczną

Obostrzenia związane z wjazdem do poszczególnych krajów (w związku z pandemią Covid-19) mogą ulec zmianie. Każdy kraj sam ustala warunki wjazdowe i musimy się do tych wymogów dostosować. Prosimy     o śledzenie informacji na stronie rządowej

W przypadku konieczności wykonania testu/testów przed wyjazdem z Polski lub przy powrocie – jego/ich koszt i wykonanie leżą po stronie Uczestnika.

Zmiana warunków wjazdowych nie stanowi podstawy do rezygnacji z wyjazdu.

Hotel:

Hotel: Qawra Palace

www.qawrapalacemalta.com

Malta podstawowe informacje !

AKTUALNE GODZINY LOTÓW

Wylot z Krakowa – 29.04 o godz. 14:05, przylot do Frankfurtu o godz. 15:45