Ogłoszenia na Uroczystość Bożego Narodzenia 2013

1.   W pięknym przeżywaniu świąt oprócz przygotowania duchowego pomaga nam jeszcze wiele innych rzeczy, które musieliśmy  wykonać.  Dlatego pragniemy wyrazić serdeczne podziękowanie Radzie Parafialnej za  udekorowanie  i wykonanie  szopki  w kościele jak również przygotowanie poczęstunku podczas nocnego kolędowania. Panom Stanisławowi Zającowi, Adamowi, Juliuszowi i Michałowi Kanarkom, Januszowi Dziubkowi i Adamowi Domoniowi za wykonie żywej szopki w altanie jak również wszystkim, którzy dostarczyli żywe zwierzęta i ofiarowali dekoracje.

Z  podziękowaniem zwracamy się również do mieszkańców Przebieczan, którzy w tym roku, pod dowództwem Pani Sołtys postawili okazałą choinkę witająca nas, gdy wchodzimy na plac przy kościele a także ofiarowali pozostałe choinki. Bóg zapłać naszym strażakom za przygotowanie  ogniska, które jak już tradycja każe paliliśmy po pasterce; panom grającym na akordeonach  za akompaniament podczas śpiewu kolęd, Państwu Barbarze i Dariuszowi Szwed – właścicielom Dworku Emilii  jak również Państwu Dorocie i Januszowi Kuzioła właścicielom firmy MultiFol za ufundowanie „barszczyku”, który rozgrzewał nas podczas kolędowania; Panu Kościelnemu i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób pomogli przygotować nasz kościół i kaplice na święta.

Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!

2.  Młodzież i dzieci z naszej parafii zapraszają w najbliższą niedzielę na przedstawienie jasełkowe na godz. 15.30 do remizy OSP w Biskupicach.

Próba wszystkich biorących udział w jasełkach odbędzie się w piątek o godz. 19.00, natomiast próba scholi przed śpiewem na Mszy św. w drugi dzień świąt o godz. 10.00 w salce

3.    Porządek kolędy znajduje się na stronach internetowych naszej parafii. Natomiast kolęda na nadchodzący tydzień przedstawia się następująco:

4.    Na radosne święta Bożego Narodzenia wszystkim Drogim Parafianom i Gościom  życzymy obfitych łask od Bożej Dzieciny, pokoju, miłości i zdrowia i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!!