Ogłoszenia parafialne 05.08.2012

Ogłoszenia duszpasterskie na XVIII niedzielę zwykłą, 05.08.2012

– w poniedziałek Święto Przemienienia Pańskiego

– we środę wspomnienie św. Dominika, kapłana

– w czwartek Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy.

– w piątek Święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

– w sobotę wspomnienie św. Klary, dziewicy

1. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Jak w każdą środę po wieczornej Mszy św. nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy a w niedzielę o 17.40 nieszpory – serdecznie zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.

3. W miniony czwartek zakończyła się peregrynacja Obrazu Miłosiernego Pana Jezusa w naszym dekanacie. Obecnie obraz nawiedza parafie dekanatu niepołomickiego. Dziękujemy Bogu, że mogliśmy jako duszpasterze podążać za obrazem do wszystkich wspólnot parafialnych naszego dekanatu i odprawiać Msze św. w intencji naszej parafii.

4. W dniach 16 i 17 sierpnia zachęcamy do wyjazdu na Dróżki Kalwaryjskie. Chętnych na pielgrzymkę prosimy o zapisy w zakrystii. Przy zapisie wpłacamy 25 zł na pokrycie kosztów przejazdów.

5. Stowarzyszenie HEJNAŁ TRĄBKI serdecznie zaprasza wszystkich na „FESTYN ŻNIWNY”, który rozpocznie się dzisiaj od godz. 15.00 na boisku sportowym OBRYTKA-TRĄBKI.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Walerię Satora z Trąbek. Ją i wszystkich naszych bliskich zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

MSZE ŚWIĘTE 06.08. – 12.08.2012

6.30 + Michaliny Kubik w 2r śm

+ Walerii Satora od syna Mariana z żoną

6.30 + Barbary Przepolskiej