koleda2013

Kolęda 2012

koleda2013

27 XII czwartek

8.30     Biskupice (od kościoła do pani Konopkowej) ks. Proboszcz

8.30    SUŁÓW  ( od P. Sołtys );  Ryje i Podryje do Bolesława Bednarza   ks. Michał

8.30 ZAPANKI (od Pani Tańcula) oraz SŁOMIANA ks. Marek

28 XII piątek

8.30    SUŁÓW –Dołki; do P. Nalepów ks. Proboszcz

8.30     PACÓWKI –od P. Poznańskiego do P. Filipowiczów   ks. Michał

8.30    ZABŁOCIE –od sklepu do P. Porębskich i strona lewa do świetlicy ks. Marek

29 XII sobota

8.30     PRZEBIECZANY od P. Markutów ks. Proboszcz

8.30 ZABIELE od Aldony Chojnackiej do „Starego Gościńca” ks. Michał
8.30   BISKUPICE od granicy Szczygłowa do Wielkich Łąk  ks. Marek

31 XII poniedziałek

8.30    ZABŁOCIE –od P. Pilchów strona prawa do granicy Szczygłowa     ks. Michał

8.30    SUŁÓW –Dołki; dokończenie       ks. Marek

2 I środa

14.00 TOMASZKOWICE – (od Antoniego Leśniaka od głównej drogi i dalej do Zbigniewa Zadaka) ks. Proboszcz

3 I czwartek

14.00 RYMARÓWKA(od P. Godzików,

ZAPANKI( Od Ireneusz Łanoszki do Cecylii Kubik) ks. Proboszcz

8.30    BISKUPICE –od P. Zająców do P. Domoniów oraz domy od.

P. Kanarków do Michała Jaszczyka   ks. Michał

14.00 PRZEBIECZANY- przy E4 (od P. Rybotyckich do P. Kołaczyków ks. Marek
4 I piątek

11.00   PRZEBIECZANY –„Stary Gościniec” ks. Proboszcz

10.30    TRĄBKI –od „Wietroka” ( od P. Ochońskich ); następnie cała prawa strona do szkoły ( do P. Kubowiczów )         ks. Michał

11.00   PODRYJE –dokończenie: od Walerii Ciastoń do remizy i dalej do P. Klimy   ks. Marek

5 I sobota

8.30    DARSZYCE –od P. Salów strona prawa w kierunku kaplicy oraz domy
z lewej strony od P. Hojołów do P. Liszkowskich ks. Proboszcz

8.30    DARSZYCE –od P. Grabowskich strona lewa do P. Wilków     ks. Michał

13.30   PRZEBIECZANY –„Wielopole”       ks. Marek

7 I poniedziałek

8.30    TOMASZKOWICE –od Sułkowa ( od Kazimiery Konopka ) w kierunku

Urzędu Gminy i domy po tej stronie głównej drogi do P. Nogów       ks. Proboszcz

8.30    PRZEBIECZANY –od P. Kaniów w kierunku kaplicy dalej do Pani Orłowskiej

i zakończenie u P. Zająców   ks. Marek

8 I wtorek

8.30    SZCZYGŁÓW –od P. Dąbrowskich do granicy z Biskupicami   ks. Proboszcz

14.30   TARNÓWKA –od Adama Waśniowskiego do Andrzeja Gaczoła ks. Marek

9 I środa

13.00   BISKUPICE– od „Pastwisk” (od P. Włodarczyków) do Stanisława Konarskiego ks. Proboszcz

10 I czwartek

14.30   ZABŁOCIE –góra: od Suchoraby do Słomianej       ks. Proboszcz

8.30    TRĄBKI –od Pani Wojciechowskiej i P. Lenartów tradycyjną Starą drogą” i „Kazimierz” do P. Waśniowskich.       ks. Michał

11.30       SZCZYGŁÓW –od P. Pilchów do P. Chytrosiów i Lebiestówka       ks. Marek

11 I piątek

8.30    SZCZYGŁÓW –od P. Wąsików do P. Jaszczyków       ks. Proboszcz

8.30    PRZEBIECZANY –od Andrzeja Ligęzy ( Stary Gościniec ) strona prawa do „Korala” następnie od P. Kurzydymów do P. Grabowskich     ks. Michał

12 I sobota

8.30    TOMASZKOWICE –od P. Zadaków do dworu i dalej w kierunku P. Jamków;

następnie od Pani Romowicz do P. Niesmacznych     ks. Michał

8.30    TOMASZKOWICE –od Chorągwicy ( od P. Kalembów ) do P. Ciszków następnie w kierunku Winnicy ( do P. Lechowiczów )       ks. Marek

14 I poniedziałek

8.30    SUŁÓW -wieś     ks. Marek

15 I wtorek

8.30    TRĄBKI –od Małgorzaty Kot do P. Gasiów; następnie od Pani Bochenek

do P. Szlachtów.     ks. Marek