KOLĘDA 2014/2015

 

Dzień

ksiądz

Rejon

27XII

sob

 

ks. Prob

 

ks. MK

 

ks. MM

8.30     TOMASZKOWICE –od Chorągwicy ( od P. Kalembów ) do P. Ciszków następnie w kierunku Winnicy ( do P. Lechowiczów

8.30    PRZEBIECZANY –od P. Kaniów w kierunku kaplicy dalej do Pani Orłowskiej i zakończenie u P. Zająców   

8.30    Biskupice (od kościoła do pani Konopkowej do P. Woźniaków )

29 XII pon

Ks. Prob

Ks. MK

Ks. MM

8.30 ZABIELE od P. Wójcik do „Starego Gościńca” 

8.30  SUŁÓW –Dołki; od P. Zwalińskich do P. Nalepów

8.30  Przebieczany ( ZAGAJE, OBRYTKA) od P.  Markutów do P. Zadaków

30XII

wt

ks. Prob

 

ks. MK

 

ks. MM

8.30    TRĄBKI –od Małgorzaty Kot do P. Gasiów; następnie od Pani Bochenek do P. Szlachtów

8.30   DARSZYCE –od P. Salów strona prawa w kierunku kaplicy oraz domy z lewej strony od P. Hojołów do P. Liszkowskich 

8.30   DARSZYCE –od P. Grabowskich strona lewa do P. Wilków     

31XII

śr

Ks. MK

Ks. MM

8.30    SUŁÓW –Dołki; dokończenie       

8.30   BISKUPICE– od „Pastwisk” (od P. Włodarczyków) do P. Konarskich

2 I pt

 

Ks. Prob

 

Ks. MK

8.30  TRĄBKI –od Pani Wojciechowskiej i P. Lenartów tradycyjną Starą drogą” i „Kazimierz” do P. Waśniowskich.    

8.30   TOMASZKOWICE –od Sułkowa ( od Kazimiery Konopka ) w kierunku Urzędu Gminy i domy po tej stronie głównej drogi do P. Nogów    

3 I sob

 

ks. Prob

ks. MK

ks. MM

11.00  PRZEBIECZANY- przy E4 (od P. Rybotyckich do P. Kołaczyków 

11.00  BISKUPICE GÓRA(nowy rejon) Sułów od P. Michaliszyn do Piwków i Bislupice pod lasem do P. Dubielów

 10.00  BISKUPICE –od P. Zająców do P. Domoniów (bez domów pod lasem) oraz domy od. P. Kanarków do P. Janiny Jaszczyk   

5 I pon

 

Ks. Prob

ks. MK

 

Ks. MM

 14.00   TOMASZKOWICE – (od Antoniego Leśniaka od głównej drogi i dalej do Zbigniewa Zadaka) 

8.30   SZCZYGŁÓW –od P. Wąsików do P. Jaszczyków

 8.30    TRĄBKI –od „Wietroka” ( od P. Ochońskich ); następnie cała prawa strona do szkoły ( do P. Kubowiczów )      

7 I śr

 

Ks. Prob

Ks. MM

8.30    SZCZYGŁÓW –od P. Pilchów do P. Chytrosiów i Lebiestówka

14.00    PACÓWKI –od Przychodni do P. Tadeusza Chytrosia   

8 I cz

 Ks. MK

Ks. MM

8.30  ZABŁOCIE –od sklepu do P. Porębskich i strona lewa do świetlicy 

14.00 ZABŁOCIE –góra: od Suchoraby do Słomianej 

9 I pt

 

Ks. Prob

Ks. MK

8.30    SUŁÓW -wieś    

13.00   RYMARÓWKA – ZAPANKI (od P. Dzióbków do Cecylii Kubik)

10 I sob

 

Ks.  Prob

 Ks. MK

 Ks. MM

 

8.30    ZAPANKI (od Pani Tańcula)

12.00  PRZEBIECZANY –„Wielopole” 

 8.30   PRZEBIECZANY –od Andrzeja Ligęzy ( Stary Gościniec ) strona prawa do „Korala” następnie od P. Kurzydymów do P. Grabowskich  

12 I pn

 

Ks. Prob

 

Ks. MM

 8.30     TOMASZKOWICE –od P. Zadaków do dworu i dalej w kierunku P. Jamków; następnie od Pani Romowicz do P. Niesmacznych     

  8.30   PACÓWKI – od P. Ochońskich do P. Filipowicz

13 I wt

Ks. Prob

Ks. MK

14.00 SŁOMIANA – od P. Grochot – Kyrcz  do p. Nogów

14.00 TARNÓWKA –od Adama Waśniowskiego do Andrzeja Gaczoła 

14I śr.

Ks. Prob

 Ks. MM

14.00   BISKUPICE od granicy Szczygłowa do Wielkich Łąk 

14.00  SUŁÓW – RYJE od . L. Masior do P. Merwartów

15 I cz

Ks. MK

Ks. MM

8.30   SZCZYGŁÓW –od P. Dąbrowskich do granicy z Biskupicami

14.00  TRĄBKI –PODRYJE od P. Magnowskich do P. Bednarzów

16 I pt

Ks. Prob

Ks. MK

14.00 ZABŁOCIE –od P. Pilchów strona prawa do granicy Szczygłowa

14.00 PODRYJE –dokończenie: od Walerii Ciastoń do remizy i dalej do P. Klimy   

17I  sob

Ks. MM

8.30    PRZEBIECZANY –„Stary Gościniec” + 6 domów Zagaje

       

 

800-lecie Parafii św. Marcina w Biskupicach

Holler Box