Informacja na czas stanu epidemii

Przypominamy, że w czasie mszy św. i nabożeństw może przebywać w kościele wewnątrz  – 5 osób nie licząc kapłanów i pełniących posługę w świątyni. Prosimy roztropnie stosować się do zaleceń wydanych przez władzę państwową i kościelną. Kościół w naszej parafii jest otwarty od 06.00 do 19.00.  Kontakt z kapłanami możliwy telefonicznie, oraz meilowo, a przede wszystkim służymy swoją posługą cały czas będąc do dyspozycji dla wszystkich.

Przypominamy, że w czasie mszy św. i nabożeństw może przebywać w kościele wewnątrz  – 5 osób nie licząc kapłanów i pełniących posługę w świątyni. Prosimy roztropnie stosować się do zaleceń wydanych przez władzę państwową i kościelną. Kościół w naszej parafii jest otwarty od 06.00 do 19.00.  Kontakt z kapłanami możliwy telefonicznie, oraz meilowo, a przede wszystkim służymy swoją posługą cały czas będąc do dyspozycji dla wszystkich.