Ferie zimowe z Parafią w Biskupicach

 

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do aktywnego spędzenia wolnego czasu ferii zimowych w Parafii św. Marcina w Biskupicach:

1. Miejsce: dom parafiany – Biskupice 5

2. Czas: ferie zimowe I i II tydzień ferii (wybrane dni)

Program

  • Poniedziałek 12.02 od 9.00 – 12.00: zajęcia plastyczne cz. I – odlewy z gipsu oraz masa solna
  • Wtorek 13.02 od 16.30 do 18.30: zabawa karnawałowo – ostatkowa dla dzieci – mile widziane przebrania
  • Czwartek 15.02 od 9.00 do 12.00: zajęcia plastyczne cz. II – malowanie wcześniej przygotowanych form
  • Piątek/Sobota 16/17.02:noc kinowa od piątku 19.00 do soboty 7.30
  • Poniedziałek 19.02 od 9.00 do 12.00 gry planszowe, ping pong
  • Środa 21.02 od 9.00 do 12.00 zajęcia kulinarne
  • Piątek ! 23.02 – wyjazd do kina

Organizator zapewnia: podczas spotkań w sali domu parafialnego dostępna woda pitna (warto mieć bidony lub butelki do nabierania); w czasie zabawy karnawałowej wykwalifikowany zespół prowadzący całą zabawę, przekąski, napoje; w poranek po nocy kinowej pyszne śniadanie dla uczestników; wszelkie potrzebne przybory na warsztaty plastyczne kulinarne; bilety do kina oraz transport.

Należy mieć ze sobą: na zabawę karnawałową mile widziane przebranie; noc kinowa: należy przyjść po kolacji, śpiwór/koc, karimatę, poduszkę, w miarę ciepłe ubranie, pluszaka do spania =), na warsztaty ubrania które można pobrudzić, i najważniejsze – humor i radość !

ZAPRASZAMY-przeżyj ten czas w gronie znajomych, bezpiecznie i twórczo.