ŚDM Lizbona 2023

Już za 2 lata od 1 do 6 sierpnia w Lizbonie odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Jest to wydarzenie skierowane do osób młodych w wieku od 14 do 35 lat (w dniu wyjazdu). Uroczystości centralne poprzedzać będą dni w diecezjach od 25 lipca 2023r.

Wyjazd na całość wydarzenia od 25 lipca do 6 sierpnia 2023r. to koszt ok. 1000 euro z przelotem samolotowym. 

Czas ŚDM przepełniony jest radością, świadectwem, oraz pogłębianiem swojej wiary.

Do kogo skierowane jest zaproszenie? Szczególnie do osób które pragną pogłębić swoją wiarę, poprzez udział w wydarzeniach: spotkania, modlitwa, sakramenty. Ale także do osób które Boga poszukują, a w towarzystwie tak licznych młodych osób zgromadzonych wokół Chrystusa wspólnie razem jest to bardzo łatwe.

Dlatego ZAPRASZAMY do udziału. Dla ułatwienia zebrania grupy oraz komunikacji pierwszym krokiem jest zapisanie się do grupy która przygotowywać się będzie do tego wydarzenia. Formularz poniżej ma ułatwić także zorganizowanie terminu pierwszego spotkania organizacyjnego.

Zapisy trwają do końca czerwca 2022r..