ŚDM Lizbona 2023

Już za 2 lata od 1 do 6 sierpnia w Lizbonie odbędą się kolejne Światowe Dni Młodzieży. Jest to wydarzenie skierowane do osób młodych w wieku od 16 do 35 lat (w dniu wyjazdu).

Czas ŚDM przepełniony jest radością, świadectwem, oraz pogłębianiem swojej wiary.

Do kogo skierowane jest zaproszenie? Szczególnie do osób które pragną pogłębić swoją wiarę, poprzez udział w wydarzeniach: spotkania, modlitwa, sakramenty. Ale także do osób które Boga poszukują, a w towarzystwie tak licznych młodych osób zgromadzonych wokół Chrystusa wspólnie razem jest to bardzo łatwe.

Dlatego ZAPRASZAMY do udziału. Dla ułatwienia zebrania grupy oraz komunikacji pierwszym krokiem jest zapisanie się do grupy która przygotowywać się będzie do tego wydarzenia. Formularz poniżej ma ułatwić także zorganizowanie terminu pierwszego spotkania organizacyjnego.

Zapisy trwają do końca października.

 

800-lecie Parafii św. Marcina w Biskupicach

Holler Box