Sakrament pokuty w czasie zagrożenia epidemicznego w naszej Parafii

W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego w naszej Ojczyźnie, został przełożony termin rekolekcji parafialnych oraz termin spowiedzi. Biskupi w naszej Ojczyźnie apelują o szczególną i troskę duszpasterską w tym sakramentalną. Osoby chcące skorzystać z sakramentu pokuty mogą to uczynić w następujących terminach i godzinach (przy zachowaniu wytycznych dotyczących stanu epidemicznego w naszej Ojczyźnie):

  • 30 min. przed każdą Mszą św. poranną i wieczorną oraz w niedzielę
  • w czasie każdej Mszy św. w tygodniu i w niedzielę
  • w piątek od 18.00 – 19.30
  • indywidualnie po wcześniejszym kontakcie  kapłanem

Niech ten czas będzie dobrą okazją do głębokiej refleksji nas swoim życiem, uczynienia solidnego rachunku sumienia i spowiedzi św.


Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/parafiabiskupice/public_html/parafiabiskupice.pl/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 275