Radosne poniedziałki z Sercem – Wakacje 2020

Podczas wakacji proponujemy dla dzieci, młodzieży i rodzin zajęcia i wyjazdy. Plan w gablocie i na stronie internetowej, niebawem będzie także na plakatach i w wakacyjnym numerze naszego parafialnego kwartalnika „Posłaniec Marciński”. Prosimy zapoznać się z tym planem i zgłosić swój udział, gdyż w związku z nadzwyczajnymi procedurami, które wciąż obowiązują musimy wcześniej wiedzieć ile osób bierze udział w tych wydarzeniach. Szczególnie chodzi o wyjazdy wakacyjne!

RADOSNE PONIEDZIAŁKI Z SERCEM DLA DZIECI

1. Wycieczka do Rzyk i schroniska, oraz wioski
dziecięcej 06. 07. 2020 r

2. Wycieczka do Stryszawy – Suchej i Sułkowic (
muzeum drewnianych zabawek, zamek królewski,
msza św.) 20.07.2020r.

3. Niedzica i Spisz ( rejs statkiem po jeziorze
czorsztyńskim) 03.08.2020r.

4. Kraków – Salezjanie wizyta w wiosce
dziecięcej 17.08.2020r.

5. Kraków – Bielany klasztor i ZOO 31.08.2020r.

 

W kolejnych dniach przekażemy informacje o terminach  warsztatów i wyjazdów. Już dziś można zgłaszać chęć uczestnictwa przez mail lub w kancelarii lub po Mszach.