Nabożeństwa różańcowe

Zapraszamy do uczestnictwa w tegorocznych nabożeństwach różańcowych.

Różaniec odmawiamy:

  • w kościele w Biskupicach codziennie o 17.30
  • w kaplicy w Zabłociu we wtorek po Mszy o 17.00
  • w kaplicy w Trąbkach w środę po Mszy o 17.00
  • w kaplicy w Przebieczanach w czwartek po Mszy o 17.00

Po zakończonych nabożeństwach dzieci otrzymywać będą obrazki z serii Małego Gościa pt.: „List dla M.” to nasza październikowa propozycja dla najmłodszych, poprzez którą chcemy zachęcać do wytrwałego odmawiania modlitwy różańcowej i regularnego uczestniczenia w parafialnych nabożeństwach. Chociaż tradycyjne listy zostają stopniowo zastępowane innymi środkami komunikowania i przekazywania informacji, my jednak podczas tegorocznego Różańca będziemy chcieli wspólnie z dziećmi stworzyć szczególny list adresowany do Matki Bożej. Każdy kolejny dzień przynosić będzie kolorowe uzupełnienie treści tego listu, która na koniec stanie się modlitwą. Będzie można przesyłać ją „przesyłać” naszej Mamie, która jest w niebie i to nie tylko w miesiącu październiku.