Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Wielkiego Postu, 03.03.2013

– w poniedziałek Święto Św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej

1.   Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W najbliższy czwartek, na  godz. 17.00 zapraszamy do naszego kościoła młodzież klas II gimnazjum na Mszę św. i  nabożeństwo z modlitwą o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także w intencji kleryków i kapłanów pochodzących z naszej parafii. Po Mszy św. ucałowanie relikwii bł. Jana Pawła II. W tym też dniu po nabożeństwie  młodzież gimnazjalna  będzie miała przeniesione z soboty spotkanie formacyjne przygotowujące do bierzmowania.
3.      W okresie Wielkiego Postu zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w piątki o18.00  i 19.00 oraz na Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu  o 15.00
4.      Pragniemy gorąco podziękować  III Róży Kobiet z Biskupic i IV Róży z Przebieczan za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu – Bóg zapłać!
5.      Wychodząc z kościoła zachęcamy do nabywania baranków wielkanocnych. Ofiary składane przy ich nabywaniu będą przeznaczone na potrzeby Caritas archidiecezji krakowskiej i potrzebujących z naszej parafii.
6.      W przyszłą niedzielę po Mszy św. po Gorzkich Żalach w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie uczestników kwietniowej pielgrzymki do Włoch.
W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy śp. Agatę Kwiecień z Trąbek. Ją i wszystkich naszych bliskich zmarłych polećmy miłosierdziu Bożemu!

Intencje mszalne: 04 III- 10 III

630 : + Janiny Siuda

+ Kazimierza Ptaka (imieninowa) i jego rodziców

+ Walerii Ciastoń od syna Antoniego z żoną

630: + Anny w 5 r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

+ Cecylii Tańcula od córki Urszuli z dziećmi

+ Zygmunta Grochota od córki Marii z rodziną

1700: Dziękczynna za szczęśliwe rozwiązanie z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie dla Patrycji

1700: + Michała Jaszczyka

+ Andrzeja Wróbla w 3 r. śm.

+ Agaty Kwiecień od siostry Marii

1740: + Kazimierza Radeckiego

+ Józefa Janusa w 9 r. śm., Józefy żony

+ Józefa Dubiela (imieninowa), Genowefy żony w 11 r. śm. i Stefanii Kwaśny

1700: + Józefa Tańculi i jego rodziców

Dziękczynna w 18 r. urodzin Patryka z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, dary Ducha Św. i zdrowie

630: + Józefa i Józefy Kulma (imienin) oraz z rodziny Urbanów

930: + Franciszka Fortuny w 59 r. śm., Marii żony

1100: Za parafian

1600: + Adama Zadaka od córki Grażyny z mężem

1800: + Włodzimierza Juszczyka w 2 r. śm.

815– Przebieczany: + Józefa Filipowskiego w 10 r. śm., Heleny żony

1015– Trąbki: + Stanisławy Król i męża Władysława