Ogłoszenia duszpasterskie na 27 niedzielę zwykłą, 05.10.2014

Z racji odczytywanego dzisiaj listu adoracja Najśw. Sakramentu w przyszłą niedzielę.

–   we wtorek wspomnienie NMP Różańcowej

–   w czwartek Święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

–   w sobotę wspomnienie św. Jana XXIII papieża

1. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będziemy obchodzić XIV Dzień Papieski. Odpowiadając na słowa naszych Pasterzy po Mszach św. będzie można złożyć do puszek ofiary na rzecz zdolnej, pragnącej się uczyć  młodzieży z ubogich rodzin.

2. W miesiącu październiku zapraszamy codziennie na różaniec do naszego kościoła na godz. 16.30 jak również do kaplic. na godz. 17.00

3. Dzisiaj w Gdowie Mszą św. o godz. 14.00 rozpoczyna się kurs dla

narzeczonych i będzie trwał przez kolejne 4 niedziele.

4. Trwają zapisy na parafialną pielgrzymkę do Częstochowy w najbliższą sobotę. Wyjazd spod remizy w Biskupicach o godz. 7.15. Koszt 30 zł zapisy w zakrystii. Zapraszamy!

5. Zgodnie z zapowiedzią dzisiaj po Mszach Św. przed kościołem zapisujemy chętnych do przyjęcia gości podczas ŚDM w Krakowie w 2016r.

6. Parze Młodej z wczorajszego dnia serdecznie dziękujemy za udekorowanie naszego kościoła.

7. W nadchodzącą sobotę w remizie OSP w Biskupicach o godz. 17.00 zebranie wiejskie podsumowujące działalność Sołtysa, Rady Sołeckiej i Wójta.

8. Dzisiaj po wieczornej Mszy św spotkanie  dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Natomiast  we wtorek dzieci przygotowujące się do I Komunii św, wraz z rodzicami zapraszamy na różaniec o godz. 16.30i.  Odbędzie się poświecenie różańców.

Intencje mszalne: 6 X – 12 X

630: + Mariana Jani od brata Bolesława z rodziną

Dziękcz. za szczęśliwe zbiory mieszkańców Szczygłowa z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie od I Róży Kobiet MB Ostrobramskiej ze Szczygłowa

1700: + Karola Kozaka

630: + Jana Turchana, Anieli żony, Henryka brata, Józefa Pajora, Anny żony, Antoniego brata

1700:+ Karola Kozaka

+ Franciszka Domonia (im), żony Zuzanny

630:  + Jerzego Wójtowicza od brata Kazimierza z rodziną

+ Anny Król, Rudolfa męża, Rudolfa syna

630:  + Kazimierza Ptaka w r. śm.

+ Michała Jaszczyka w 44 r. śm. jego synów, córki, zięciów, synowej

630: + Marii, Andrzeja Gaś

+ Teresy w 10 r. śm.

+ Jana Piecha, żony Marii, syna Edwarda

630: Z okazji im. ks. Michała i Wacława z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie

+ Karoliny Kasprzyk od wnuczki Iwony z rodziną

1700: + Karola Kozaka

+ Józefa Domonia w 21 r. śm.

630: + Karola Kozaka

930: + Mariana Martyniaka w 25 r. śm. żony, córki i wnuka

1100: Za parafian

1800: + Aliny Stelcel, męża Bronisława od syna z rodziną

815 – Przebieczany:+ Jana Kasiny, Jadwigi żony, Jana Limanowskiego, Katarzyny Juszczyk

1015– Trąbki:+ Stefanii Badura (im)

1215 Zabłocie: + Edwarda Szpil w 9 r. śm.

Kaplice w tygodniu 7 X – 9 X:

Wtorek – Zabłocie: + Mieczysława Siudy w 8 r. śm.

Środa – Trąbki: Dziękcz. za szczęśliwe zbiory mieszkańców Darczyc z prośbą o bł. Boże, opiekę MB, zdrowie

Czwartek – Przebieczany: + Franciszka Juszczyka, Barbary żony