Ogłoszenia parafialne 25.04.2011

Ogłoszenia duszpasterskie
na Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy 25.04.2011

1.  Wychodząc z kościoła można zabrać plakaty z J.P. II, które można
wykorzystać  do dekoracji domów z okazji beatyfikacji.

2.  14.05, w sobotę za dwa tygodnie o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie osób  zamierzających udać się na listopadową pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii. Na spotkaniu będzie obecny ks. Stanisław, który organizuje i poprowadzi naszą pielgrzymkę. Będą przyjmowane wpłaty rezerwacyjne. Zainteresowanych pielgrzymką serdecznie zapraszamy na spotkanie.

3.  W najbliższą niedzielę o godz.20.00 na plebanii odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Na spotkanie zapraszamy także nowo wybranych sołtysów.

4.  W środę, czwartek i w sobotę po wieczornej mszy św. w kancelarii parafialnej możliwość odbioru zdjęć z uroczystości przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej; w Niedzieli artykuł odpowiadający na pytanie: Jak wyglądałby świat gdyby Chrystus nie zmartwychwstał; w Gościu Niedzielnym poruszający artykuł o straszliwej sytuacji dzieci albinoskich
w Afryce; Totus Tuus poświęcony życiu duchowemu Jana Pawła II.