Obudź się, możesz więcej! 24-26.09.2020r.

OBUDŹ SIĘ! MOŻESZ WIĘCEJ! To autorski cykl muzyczno – słownych konferencji ewangelizacyjnych dla młodzieży.

W naszej Parafii odbędą się one w dniach 24, 25, 26 wrzesień w godzinach wieczornych w naszym kościele. Zapraszamy młodzież od kl. 6 i starszą, szkoły średniej studentów pracujących. 

Celem akcji jest zmobilizowanie i pobudzenie młodzieży do działania. Odciągnięcie sprzed monitorów i zachęcenie do tego, żeby nie marnowali życia zamykając się w czterech ścianach, ale poszukiwali nowych inspiracji, wykorzystując dary, które otrzymali od Stwórcy.

Są to spotkania na których o. Łukasz mówi do młodzieży i śpiewa utwory z płyty. Młodzieżowy język oraz nowoczesna muzyka tworzą niezwykle energetyczny przekaz, wobec którego żaden ze słuchaczy nie może pozostać obojętny.

o_mnie_foto1.jpg

O. Łukasz Buksa OFM

franciszkanin, duszpasterz młodzieży, rekolekcjonista, autor tekstów, wokalista, instruktor snowboardu. Odpowiedzialny za referat młodzieżowo – powołaniowy Prowincji Matki Bożej Anielskiej w Krakowie.

Inspiruje i motywuje ludzi do poznania Boga i życia w prawdzie.

Zaangażowany w  przygotowania młodzieży franciszkańskiej na Światowe Dni Młodzieży z ramienia zakonu.