Lednicka strefa w Gdowie!

Serdecznie zapraszamy do udziału w strefie Lednickiej która odbędzie się w pierwsza sobotę czerwca tj. 05.06 przy Sanktuarium MB w Gdowie.

Lednica to wydarzenie młodzieżowe, którego nie trzeba nikomu szczególnie przedstawiać. W ubiegłych latach na Lednickich polach gromadziło się tysiące młodych ludzi. Ze względu na pandemię już po raz drugi nie możemy udać się do źródeł chrześcijaństwa w Polsce. Dlatego zachęcamy do uczestniczenia w strefie Lednica2000 przy parafii w Gdowie. Dlaczego warto tworzymy tą strefę?  Po pierwsze, dla ludzi, którzy jeździli na Lednicę – aby mogli się spotkać i wspólnie przeżyć to wydarzenie. Po drugie, jest to okazja do zaproszenia tych, którzy na Lednicy jeszcze nie byli. Po trzecie, może to być wprowadzenie do kolejnych, postpandemicznych działań duszpasterskich których ciągle szukamy.

Koszt uczestnictwa to 20 zł. dzięki tej kwocie będziemy mogli wesprzeć działania organizatorów Lednicy2000 którzy przez pandemię znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej.

Głównym punktem spotkania w Gdowie będzie:

18.00 – konferencja o. Łukasza Buksy OFM

Eucharystia z kazaniem o. Łukasza

20.00 – tańce lednickie oraz poczestunek

21.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu

Warto już teraz ruszyć z rejestracją na naszą strefę.

ZAPISY